KONST / Litografier / Färglitografi 8293196
nr 829 3196
John Christoforou
(1921-2014), Storbritannien
Färglitografi, John Christoforou, 319/500, signerad, motivets mått: 67x51
John Christoforou, brittisk bildkonstnär, av grekiskt ursprung, född 1921, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2013
kl 18:34:02
27/5 15:11:41
John Christoforou
Läs mer om John Christoforou